Dlaczego Mali Odkrywcy?

"Mali Odkrywcy" to nowo otwarty obiekt przedszkolny na terenie Nowy Rudy. Otwierając tę działalność tworzymy wyjątkowe miejsce zapewniające każdemu dziecku możliwość zrównoważonego rozwoju w środowisku przyjaźni i poszanowania.

Stawiamy na rozwój!

Wiemy jak ważne dla rozwoju dziecka są pierwsze lata jego życia. Wiemy jak wrażliwy i delikatny jest umysł naszych ukochanych pociech i dlatego staramy się, aby każde dziecko czuło się szczęśliwe, kochane i wyjątkowe. Staramy się budować jak najlepsze relacje w grupach tak, aby nasze maluchy nawiązywały przyjaźnie i kształtowały swoje społeczne umiejętności. Praca z dziećmi daje nam ogromną radość i satysfakcję, jest naszą wielką pasją. Dzieci są dla nas nieustanną inspiracją. Każdy dzień w przedszkolu wygląda inaczej, przynosi dla dzieci nowe wyzwania a my staramy się pokazać im świat od innej strony, zainspirować do bycia kreatywnym chcemy, aby mogły rozwijać swoje zdolności i zainteresowania.

Różnorodne zajecia dodatkowe

Dzieci we wszystkich grupach uczą się języka angielskiego, uczestniczą w zajęciach zumby oraz zajęciach z religii. Posiadamy jasne i przestronne pomieszczenia, nowocześnie zaprojektowane przez najlepszych specjalistów w branży tworząc atmosferę przyjazną dzieciom. Wiemy, że pomieszczenia, w których przebywają dzieci są tłem do ich rozwoju i powinny przebywać w nowoczesnej, kreatywnej i przyjaznej przestrzeni.

Profesjonalna kadra wychowawcza

Stworzyliśmy bardzo nowoczesne sale wyposażone w zabawki stymulujące rozwój dzieci, pomagające zgłębiać ich zdolności, które naukę połączą z radosną zabawą. Całe wyposażenie, którym bawią się nasze pociechy posiada niezbędne atesty i zabezpieczenia. W naszym przedszkolu dbamy o to, aby dzieci jadły pełnowartościowe i zdrowe posiłki zgodne z piramidą żywieniową, zawierające dużo warzyw i owoców. Zestawy posiłków zostały przygotowane przez dietetyka klinicznego tworząc indywidualny program odżywiania dla naszych pociech. "Mali Odkrywcy" to placówka, która stara się tworzyć miejsce niezapomnianych przygód i zapewnia jak najlepszy start w szkole. Staramy się blisko współpracować z rodzicami tak, aby stworzyć wokół nas całą społeczność uczestniczącą w życiu oraz rozwoju naszego środowiska przedszkolnego.

Lokalizacja

Znajdź nas!

ul. Kłodzka 24B-C, 24D, Nowa Ruda gmina, 57-402

  734 218 566

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia:

Pon - Pt: 6:30 - 16:00 Sb - Nd: ZAMKNIĘTE

Zagwarantuj swojemu dziecku dobry start!

Skotaktuj się z nami